fbpx

Погода

Станції метрополітену у Дніпрі проектуватиме архітектурна студія Zaha Hadid Architects

   Суспільство

Метро з британським духом. Вже скоро таке диво з’явиться в Україні. У Дніпрі всесвітньо відоме архітертурне бюро Захі Хадід береться за дизайн станцій у місцевому метрополітені. Відповідну угоду компанія днями підписала із місцевою владою.

Захі Хадід ще за життя прозвали “королевою архітертури”. Після смерті справу жінку продовжують її друзі та партнери. Тепер ці найталановитіші архітектори світу залишать відбиток “прекрасного” в Україні.

МАНУЕЛА ГАТТО – КЕРІВНИЙ ДИРЕКТОР АРХІТЕКТУРНОГО БЮРО ZAHA HADID ARCHITECTS: 
“Для нас важливо бути тут. Це – перший наш проект в Україні. Ми прагнули цього. Тепер ми працюватимемо у Дніпрі. Це – великий крок для міста. Сподіваємося, що це не буде просто транспортною розв’язкою, а й позитивно вплине на навколишній простір”

Наразі добудовою метрополітену у Дніпрі займається турецька компанія. Тому і витрати на роботу британської студії бере на себе підрядник. Архітектори спроектують входи та касові зали підземки й безпосередньо майданчики відправлення потягів метрополітену.

МУСТАФА ТОЛГА ЕРГІН – МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ КОМПАНІЇ-ПІДРЯДНИКА:
“Сподіваємося, що після завершення будівництва Дніпро матиме метро, яке буде надбанням міста. Ми працюватимемо вдень та вночі, щоб втілити цей проект”

Роботи архітектурного бюро Захі Хадід прикрашають Лондон, Нью-Йорк, Рим, Берлін, Пекін, Сеул, а скоро до цього списку додасться і українське місто Дніпро. Неймовірні проекти в арсеналі команди – Центр Гейдара Алієва в Азербайджані.

Проект Національно стадіону в Токіо, який стане головним спортивним майданчиком Олімпійських ігор 2020 – це також робота британького бюро.

У мережі активно обговорюють прихід британської компанії у Дніпро. Та називають цю подію – історичною для України!