Що приховують комунальні підприємства Франківщини

[:ua]”Гроші люблять тишу”, мабуть, саме таким принципом керуються директори комунальних відомств Франківщини. Адже котрий рік поспіль не звітують про витрати своїх бюджетів. Нині івано-франківці вимагають від них фінансових звітів. Кажуть,- хочуть знати і про надходження і про видатки.
Франківські активісти дослідили прозорість роботи комунальних підприємств. Результ свідчить, – сім з дев‘яти обласних компаній не звітують про розподіл бюджету. Трохи краща ситуація в самому місті – 6 із 13 комунальних установ оприлюднили фінансові звіти за минулий рік.
Василь – керівник одного із комунальних підприємств – каже: – інформацію на сайті не публікують хоча обласна рада доручала. Всю роботу висвітлюють у соціальних мережах, бо переконані, – це дієвіше.
На спеціальному державному сайті, де має бути вся інформація про грошові операції комунальних підприємств країни, зареєстровані тільки дві компанії родом із Франківщини. Громада закликає, – звернути увагу і працювати прозоро всіх! Бо деколи і прізвище директора підприємства не знайдеш, не кажучи вже про фінансові звіти.
https://youtu.be/0gMqKm8B9eM[:]