Як працює реформа децентралізації на Прикарпатті?

[:ua]Залучають закордонних інвесторів, відновлюють інфраструктуру, сортують сміття та вчаться бути енергоефективними. Прикарпатські ОТГ за 4 роки впровадження реформи показують високі результати. Зараз в області утворено 32 громади.
Також саме Франківщина стала однією із перших, де ОТГ утворилось на базі міста обласного значення. У агенції розвитку громад Прикарпаття кажуть, — головним пріорітетом в об’єднанні для них є не кількість, а якість.
Також прикарпатські ОТГ активно налагоджують міжнародну співпрацю. Ділиться успіхами й доволі молода громада. За рік в об’єднанні їм вдалось зробити набагато більше, ніж за всі попередні роки. Різницю відчули всі, — каже Богдан Клим’юк.
Приміром, зараз Івано-Франківськ співпрацює із програмою Агентства США з міжнародного розвитку — USAID — у рамках проекту «Добре». Із Румунією — відбудовують інфраструктуру регіону. У консолідації із Львівською областю створюють туристичний субрегіон. А за підтримки Європейського Союзу у рамках програми «U-LEAD з Європою» навчають управлінню голів ОТГ, аби ті вміло освоювали кошти та залучали інвесторів.
[:]