Прокуратура розпочала нове розслідування по Порошенку

Антикорупційна прокуратура України почала досудове розслідування щодо правомірності дій колишнього президента країни Петра Порошенка та інших високопоставлених чиновників при розподілі посад в компанії «Центренерго», повідомляє відомство в Facebook.

«Керівництво «Центренерго» і Фонду держмайна України разом з чиновниками, використовуючи свої службові повноваження і статус, розподілили ключові посади в органах правління і наглядової ради компанії з метою розкрадання її коштів», – йдеться в заяві, яка надійшла до прокуратури. Заявник повідомляє, що їх дії координували народний депутат України Ігор Кононенко і Порошенко.

“Результатом злочинних дій є реалізація схеми заволодіння майном ПАТ «Центренерго» шляхом затвердження результатів конкурсу з приватизації належного державі пакету акцій товариства. При цьому кошти в сумі понад 6 млрд грн, що мали б бути отримані від такого відчуження, попередньо незаконно виведено з ПАТ «Центренерго» та конвертовано через підконтрольні суб’єкти господарювання упродовж 2016-2018 років”, – йдеться в публікації.
Рішення про початок розслідування було прийняте після зустрічі керівника антикорупційної прокуратури з Крючковим Д.В., зазначається в повідомленні.  Колишній депутат Дмитро Крючков проходить фігурантом у справі про виведення коштів з компанії «Запоріжжяобленерго».

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.