Прогнози експертів щодо ринку нерухомості Харкова на 2019 рік

[:ua]Застій, стабільність чи зростання? Як охарактеризувати вітчизняний ринок нерухомості аналізували експерти у Харкові.
На засіданні комітету з нерухомості, інвестицій та стратегічного розвитку харківського офісу Європейської бізнес-асоціації фахівці проаналізували тенденції на ринку та зробили прогнози на 2019 рік. Криза позаду! Адже відомо, що ключові показники минулого року вийшли на рівень докризового 2008 року і прогнозують подальше зростання повсюди. Як на ринку первинного та вторинного житла, так і в сегментах комерційної й офісної нерухомості.
Прогнози підтверджує активність будівельних та девелоперських компаній Харкова. Минулого року здали в експлуатацію цілі мікрорайони нового житла.
Значною популярністю зараз користуються якісні та просторі офіси. За даними IT-кластера, в місті зараз працює понад 25 тисяч IT-фахівців. Більше – тільки в Києві. Дещо погіршитись ситуація може лише за нестабільної соціально-економічної ситуації в країні загалом.
Негативно впливає на ринок і близькість Харкова до території бойових дій. Після оголошення в місті воєнного стану на ринку спостерігався помітний спад.
[:]