Прикарпаття хоче грантів від Європи на розвиток гірських регіонів

[:ua]Налагодити співпрацю та залучити інвестиції для розвитку гірських регіонів. На Івано-Франківщині сподіваються на підтримку від ЄС. При чому, налагодити роботу в області хочуть вже у найближчий час і отримати на свої проекти гранти від Європейського Союзу

ОЛЕГ ГОНЧАРУК – ГОЛОВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОДА :
“Ми хочемо вчитися, ми відкриті до навчання, і ми сьогодні не говоримо в першу чергу те, що дайте нам гроші. Ми говоримо про те, що ми готові робити правильні кроки до освоєння грошей, які нам гіпотетично можуть виділили”.

І це не просто плани на майбутнє – про реальну співпрацю говорили представниками Євросоюзу, які відвідали область. Євродепутати приїхали до Прикарпаття, щоб побачити на власні очі, як впроваджуються реформи в Україні.

МІХАЛ БОНІ – ЗАСТУПНИК ЧЛЕНА ПАРЛАМЕНТСЬКОГО КОМІТЕТУ АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНА-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ:
“Західна Україна з огляду на деякі параметри розвитку є більш розвиненою. Львів дуже серйозний бізнес осередок і Івано-франківськ також . Я розглядаю перебування тут в складі офіційної делегації, як можливість зрозуміти яким великим може бути багатство двох народів етнічних груп і коли хочуть між собою співпрацювати. І діляться розмаїттям культурного досвіду”.

Туристичне та інвестиційно привабливе. Саме так називає Ребека Гармс Прикарпаття. Каже, разом з колегами хоче підтримувати Франківщину, адже перспектив тут дуже багато

РЕБЕКА ГАРМС – ЧЛЕН ПАРЛАМЕНТСЬКОГО КОМІТЕТУ АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНА- ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ: 
“Я побачила , що сьогодні нам треба посилити нашу допомогу для того, щоб ця частина України, цей регіон далі залишався привабливим , для того, щоб посилити розвиток розумового потенціалу в Україні. Ми вважаємо , що Україна багата скарбами в цьому регіоні, і ми зацікавлені – розвивати туризм та зробити його цікавим туризм для інших”.

На Прикарпатті вже впроваджують низку європейських проектів. Зокрема, цієї весни відбувся великий економічний форум Єврокарпатського регіону.
https://youtu.be/LC1o6qAfL0U[:]