Після скандалу у Фейсбуці Кличко звільнив директора департаменту соцполітики

Після скандальної публікації  глави групи компаній “Текстиль-Контакт” Олександра Соколовського у Фейсбуці про держзакупівлі, Київський міський голова Віталій Кличко звільнив Юрія Крикунова з посади директора Департаменту соціальної політики Київської міськдержадміністрації (КМДА). Звільнення відбулося “за згодою сторін”.  Тимчасово виконуючим обов’язки Департаменту соцполітики КМДА призначили першого заступника директора зазначеного департаменту Світлану Устименко.

Нещодавно Олександр Соколовський розповів у мережі Фейсбук про те, як в департаменті соцполітики КМДА провели тендер по вибору підрядника на «соціологічне дослідження відношення киян до їх соцслужби», вартістю 1,3 млн.грн.  За повідомленням Соколовського, серед восьми пропозицій обрали найдорожчого підрядника, а іншим, які запропонували ціну в два-три рази дешевшу – за різними причинами відмовили.

«Чому раптом мене зацікавив цей дивний тендер? Справа в тому, що у нас теж трапилася схожа історія з закупівлею ними продукції домашнього текстилю. І вражаюча «стабільність майстерності» – у нас ціна найнижча, але iгнорують нас і всіх учасників, а обирають найдорожчу цінову пропозицію і оголошують їi переможцем! І вишенькою на тортик – різниця в ціні – у переможця вона на 100% дорожче, ніж у нас, виробників продукції!», – написав  Соколовський.

Юрій Крикунов обіймав посаду директора Департаменту соціальної політики КМДА з лютого 2015 року. Сферу соціального забезпечення в Києві курує заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський. А в 2018 році виник скандал з компенсацією проїзду в громадському транспорті пільговиків – депутати Київради запідозрили, що Департамент соцполітики дуже сильно завищує витрати на проїзд пільговиків заради збагачення себе і своїх колег.

За ці маніпуляції ще в 2018 році депутати  запропонували звільнити з посади Юрія Крикунова, провести щодо нього службове розслідування і навіть «відправити жити в тюрму». Тоді соратники по «правлячій фракції» змогли відстояти свого однопартійця. Однак, цього разу скандал все-таки закінчився звільненням одіозного чиновника.

Залишити коментар

4 Коментарі

  1. …у нормальній країні, де НОРМАЛЬНІ чиновники, цей тип мав піти “вагонм”, а паровозом мав бути МЕР-боксер…. але це тільки мрії…. скотиняки..

  2. КМДА варто було б перевірити тендери Київського міського територіального центру соц.забезпечення, який підпорядковується департаменту. А саме тендери транспортного відділу. Буде дуже цікаво.

  3. Какой поп – такой и приход. Выбрали безголового голову Киева и удивляетесь.

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.