Підсумки Міжнародного економічного форуму у Харкові

[:ua]Контракти на мільярди, поважні гості та бізнес-угоди. Україна продовжує розширювати географію співпраці із іноземними партнерами. У Харкові 10-ий Міжнародний економічний форум зібрав близько тисячі учасників. І за розмахом – форум став одним із найбільш масшабних інвестиційних подій року. Тут іноземні партнери, як правило, приглядаються до України та вітчизняного бізнесу та укладають угоди про співрацю.
Представники 35-ти глобальних міжнародних корпорацій та посли 18 країн прибули у Харків. І це той самий момент, коли очікування від форуму співпали із реальними результатами переговорів. Наші бізнесмени уклали мільярдні контракти із міжнародними компаніями.
Іноземці відзначають, – із року в рік Україна покращує свою інвестиційну привабливість. Зокрема, в економіку Харківської області з початку інвестування вклали вже понад 655 млн.дол. Машинобудування, чиста енергетика, інфраструктутні об’єкти, промислові підприємства та ІТ- сектор – найпривабливіші у регіоні.
Тож, мастер-класи із залучення інвестицій – беріть у харків’ян. Тамтешні підприємці не з чуток знають, як привабити гроші у свій бізнес.
https://youtu.be/wzLNVgpw-tk[:]