Під Маріуполем прикордонників спіймали на гарячому. Хотіли вкрасти цілий блокпост

8 травня 2019 року оперативними співробітниками ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях і керівництвом військової прокуратури в районі Сартани був зафіксований випадок крадіжок оборонних укріплень з блокпоста на другій лінії. Невідомі люди вивозили сляби. Про це сайту  “0629” повідомив колишній військовослужбовець з позивним «Зевс».

За його словами, злочинними діяннями займалися співробітники прикордонного загону ОБПК «Сартана». Як зазначає «Зевс», свої дії прикордонники «виправдовували «благими намірами» – використовувати ці сляби для зміцнення свої позицій». Військовослужбовець  також зазначає, що у такий же спосіб  з блокпосту вже раніше зникло більше 4 слябів, доля яких наразі невідома. «У разі нападу ворога, Маріуполь з такими захисниками буде без захисту», – зазначив «Зевс»

У прес-службі поліції підтвердили даний факт. «Відкрито кримінальне провадження Розслідування проходить під наглядом військової прокуратури», – повідомили в поліції. У прес-службі Донецького прикордонного загону повідомили, що знають про цей випадок і пообіцяли пізніше прокоментувати цю ситуацію

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.