fbpx

Погода

Нові масштабні проекти спільно з ЄБРР на Харківщині

   Суспільство

Створення регіонального фонду з енергоефективності, східно-українського, для підтримки бізнесу, масштабні інфраструктурні проекти та будівництво найбільшого на сході України онкологічного центру.

Всі ці ініціативи реалізовуватимуть на Харківщині спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку. Керуючий директор ЄБРР в країнах Східної Європи та Кавказу завітав до регіону. Аби обговорити вже реалізовані і майбутні проекти.

Ініціативні та самостійні. Згідно зі змінами у Бюджетному кодексі, регіони тепер напряму можуть співпрацювати із міжнародними фінансовими установами.

З Києвом погоджувати домовленості не треба. Через це процедури реалізації інвестиційних проектів стали значно спрощеними та оперативнішими. Голова регіону каже, що на меті — майже 20 інвестиційних проектів.

За участі Європейського банку реконструкції і розвитку у Харкові вже в процесі реалізації два проекти — оновлення електространспорту та будівництво нових станцій метрополітену. Тож як то кажуть, хто хоче —  шукає можливості, хто ні — десятки причин.