Німеччина виділить €5 млн на допомогу постраждалим від конфлікту на сході України

Німеччина виділить €5 млн на допомогу постраждалим від конфлікту на сході України

Згідно з повідомленням посольства ФРН в Києві, на період з 2019 до 2021 рр. Федеральний уряд виділив додатково 4,93 млн євро для допомоги людям, які постраждаи в результаті конфлікту на сході України. Відтак загальна сума допомоги «Союзу робочих самаритян Німеччини» для України склала вже понад 11 млн євро.

«Нова фаза проекту, яка імплементується з травня 2019 року, реалізується в територіальних громадах, які перебувають на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей (поблизу лінії розмежування). Вона служить зміцненню гарантованого забезпечення харчуванням і предметами гігієни осіб, які найбільше постраждали в результаті конфлікту, зокрема, багатьох літніх людей», – йдеться в повідомленні.

Дипломати пояснили, що інші складові проекту передбачають забезпечення будівельними, теплоізоляційними, а також паливними матеріалами осіб, які проживають в найбільш не пристосованих для експлуатації в зимовий період будинках.  Крім того, діти, підлітки, літні люди і люди з інвалідністю отримують консультації та супровід соціально-психологічного характеру, інформує німецьке посольство.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.