На Прикарпатті виявили масштабне виробництво наркотиків: вилучили "продукції" на €50 млн

На Прикарпатті виявили масштабне виробництво наркотиків: вилучили "продукції" на €50 млн

На Івано-Франківщині СБУ блокувала діяльність організованої злочинної групи, яка налагодила масштабне вирощування марихуани та її хімічної обробки. Для цього «ділки» винайняли цілий теплично-овочевий комбінат. В СБУ кажуть, що всього вилучили близько тонни подрібненої коноплі – на чорному ринку за наркотики, які виготовляють з цією сировини, могли б «заробити» більше 50 мільйонів євро.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За даними відомства, у КОсівському районі  місцевий разом із зпілниками орендував теплично-овочевий комбінат площею 4 гектари. Там висадили «елітний» канабіс. «Господарські та адміністративні будівлі пристосували під переробку наркотичної сировини. Під час спецоперації правоохоронці затримали одного з організаторів та двох співорганізаторів, а також двадцять найманих працівників, які забезпечували роботу нарколабораторії. – повідомляють в СБУ. –  У теплицях на спеціальному ґрунті виявлено майже 100 тисяч нарковмісних рослин і подрібнену рослинну масу коноплі загальною вагою понад тонну. Вартість виготовленого з цієї сировини наркотику на чорному ринку становила б понад п’ятдесят 50 мільйонів євро».

В Службі безпеки України зазначають, що плантація була обладнана високотехнологічними системами підігріву, освітлення, поливу, підживлення ґрунту і повітря, датчиками температури та вологості, централізованою мережею відеоспостереження і охоронялася службовими собаками.

Наймані працівники і охорона працювали у дві зміни за грошову винагороду й проживали в господарських будівлях з кухнею та їдальнею. Персонал під час роботи запирали на території, щоб уникнути крадіжок і самовільного виходу.

«Кілограм готового зілля організатори збували за три з половиною тисячі євро. Перевіряється версія, що наркотик оптовими партіями переправляли за кордон», – повідомляють у прес-службі відомства.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.