На Одещині в оздоровчому таборі отруїлось майже півсотні дітей

На Одещині в оздоровчому таборі отруїлось майже півсотні дітей

Подія трапилася в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області. В ДП «Оздоровчо-спортивний табір «Медик – 2» масово отруїлись діти. Про це повідомляють в Одеській областій держадміністрації. Зокрема, повідомляється, що госпіталізовано 46 дітей.

«32 дитини перебуває у Білгород-Дністровській міській багатопрофільній лікарні, 14, з яких 3 контактних – в інфекційному відділенні центральної районної лікарні у с. Шабо», – повідомляють в прес-службі адміністрації.

Повідомляється, що медики діагностували у дітей гострий гастроентероколіт.

«На території табору чергують медики та фахівці відповідних служб. Стан дітей легкої та середньої тяжкості. Діти отримують всю необхідну терапію. У лікарнях достатня кількість медичних препаратів для шокової, дезинтоксаційної терапій», – повідомляє виконуюча обов’язки голови обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Наразі розпочато санітарно-епідеміологічне розслідування спалаху з обстеженням даного об’єкту та інспектуванням закладу щодо дотримання вимог у сфері безпечності харчових продуктів з відбором проб для проведення відповідних лабораторних досліджень.

Всього у таборі перебуває 226 дітей від 7 до 14 років.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.