На Хмельниччині 100 га землі посадовці «оцінили» в півмільйона доларів

На Хмельниччині 100 га землі посадовці «оцінили» в півмільйона доларів

Під час отримання частини визначеної суми – 200тис.доларів – затримано посадових осіб місцевого самоврядування та правоохоронних органів. У корупційній схемі були задіяні депутат Путильської районної ради, в.о. голови сільської об’єднаної територіальної громади зазначеного району, керівник та працівники одного з відділів поліції.

Про це повідомляють в прес-службі поліції Хмельницької області.

«Під час проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці задокументували факт вимагання від підприємця з Хмельниччини 500 тисяч доларів США неправомірної вигоди за надання у власність 100 га землі на території одного з районів Чернівецької області», – повідомили в поліції.

Посадовці районної ради мали намір надати землю підприємцю із земель запасу, склавши фіктивні заповіти від померлих осіб, а працівники поліції  мали «вирішити» питання щодо впорядкування документації на відчуження земельних ділянок.

«Всіх учасників групи затримано, проводяться обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру всім учасникам групи», – повідомляють в поліції

Залишити коментар

1 Коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.