fbpx

Погода

На Харківщіні визначили найрозумніших школярів

   Суспільство
На Харківщині нагородили найрозумніших дітей

У місті Первомайському Харківської області визначили найрозумніших школярів.

Протягом трьох днів у запеклій боротьбі 226 учнів міських та районних навчальних закладів доводили свою першість у різних категоріях, не обмежуючись лише шкільною програмою. За підсумками відбіркових етапів визначили дванадцять фіналістів: шестеро — серед учнів шостих та сьомих класів, і стільки ж — серед восьми- та дев’ятикласників.

Конкурс такого масштабу проводили у місті вперше. Він став частиною програми підтримки талановитої молоді, яку впроваджує лідер агробізнесу регіону — група компаній «Квадро». Її основна мета — визначити перспективних юнаків та дівчат, що будуть формувати майбутнє регіону та країни, і створити на Батьківщині всі умови для розвитку молодих талантів.

Юні інтелектуали поставили досить високу планку змагань та конкуренції. На відбіркових етапах найбільшу кількість балів набрав учень звичайної сільської школи Микита Чухлатий. Для хлопця конкурс став першим шансом продемонструвати всім свої здібності.

«Найрозумнішими» ж в своїх вікових категоріях стали Михайло Шевцов та Ілля Бутенко. Михайло вже посідав призові місця в змаганнях обласного рівня. Своє майбутнє хлопець хоче пов’язати з фізикою.

Для молодшого Іллі такий успіх став першим. Переможець мріє про цікаві подорожі, і вже був призером конкурсу екскурсоводів. А от переможених у фіналі не було, адже всі дванадцятеро фіналістів отримали відзнаки та стипендію від спонсора.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *