Міносвіти оприлюднило ТОП-5 українських вишів, в які надійшло найбільше заяв від вступників

Міносвіти оприлюднило ТОП-5 українських вишів, в які надійшло найбільше заяв від вступників

Триває вступна кампанія до вищих навчальних закладів України. За повідомленням Міністерства освіти і науки України,  з 10 липня вступники подали вже понад півмільйона електронних заяв.

Найчастіше вступники обирали Київський національний університет ім. Шевченка  (майже 20 тис.заяв); Львівський національний університет ім. Франка (майже 19 тис.заяв); Київський національний торговельно-економічний університет – (трохи більше 17,5 тис.заяв); НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»  (майже 16,5 тис.заяв) та НУ «Львівська політехніка» – трохи більше 15 тис. заяв.

У Міносвіти повідомляють, що наразі створено понад 154 тисяч електронних кабінетів, майже всі вони активовані.

Також у відомстві зазначили, що за другий тиждень вступної кампанії  на «гарячі лінії» Міносвіти та Інфоресурсу надійшло понад 11,7 тис. дзвінків від вступників та їхніх батьків. Також отримано більш як 8,2 тис. електронних звернень. Найпоширеніші запитання – щодо реєстрації електронних кабінетів та подання заяв, виставлення та скасування пріоритетів, виявлення помилок у документах про освіту, пільги, вступ з Криму і Донбасу тощо.

 

 

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.