fbpx

Погода

Харківський «Турбоатом» святкує 85-річчя

   Суспільство

Турбоатом святкує 85 річчя – регіон підбиває підсумки свого економічного розвитку. А пишатися є чим: флагман української промисловості – так про підприємства регіону говорить Президент Петро Порошенко. І саме у Харкові доречно говорити і про індустріальне майбутнє України.

Але не тільки промисловістю, – культурне життя у Харкові тепер стає ще більш яскравим та насиченим. Після десятирічної реконструкції для поціновувачів класичної музики знову відчинила своїх двері Харківська філармонія. Колись у цих стінах давали концерти Рахманінов, Чайковський та Хачатурян. Тож, перший концерт – подія навіть не регіонального, а державного значення.

Половину коштів, а це майже чверть мільярда гривень, вдалося зібрати протягом останнього року на реконструкцію філармонії саме завдяки піднесенню економіки регіону. І у цьому велика заслуга саме нинішнього керівництва області, зазначив Президент.

Музичну перлина міста нині має розкішний вигляд, – хотів би тепер і сам бути харків’янином, зізнався Президент. А потужність оновленої акустичної системи концертного залу музиканти філармонії продемонстрували, виконавши увертюру з опери Миколи Лисенка «Тарас Бульба».

Відновлення філармонії – це символ культурного та освітнього відродження, а ще – це один з пріоритетів Програми розвитку регіону.

Минулого року на Харківщині відремонтували та оновили понад 400 освітніх, спортивних та культурних об’єктів. Будівництва та реконструкції тривають не лише в місті, а й по всій Харківщині. Сучасний фізкультурно-оздоровчий комплекс за участі глави держави відкрили в місті Золочів.