Харківський авіазавод отримає масштабне замовлення від держави

Харківський авіазавод отримає масштабне замовлення від держави

[:ua]Зроблено в Україні! Невдовзі Харківський авіазавод і гігант літакобудування “Антонов” отримають масштабне замовлення від держави. Йдеться про укладання контракту між Міністерством внутрішніх справ та концерном “Укроборонпром” на придбання літаків вітчизняного виробництва. Губернатор області радіє відновленню літакобудування на Харківщині. Адже саме у цьому регіоні найбільша в Україні концентрація промислових підприємств. Минулого року лише машинобудування зросло на 26% і було створено 7 тисяч робочих місць для українців.
Термін виконання контракту – 5 років. Перший літак АН-32Б потрібно здати в експлуатацію вже цього року. Ще два літаки АН-74 повинні бути готові у 2020-2021-му, на них очікує Національна гвардія України. А нові літаки АН-178 почнуть виготовляти вже після 2022-го. Нацгвардія отримає один літак, а Служба з надвичайних ситуацій – 9. Загальна сума контракту майже 450 мільйонів доларів.
До повного завантаження готові, – каже очільник Харківського авіаційного заводу. Нові замовлення стануть локомотивом розвитку підприємства. А команда, своєю чергою, не підведе. Літаки в експлуатацію здадуть вчасно і без запізнень.
Зараз в уряді формують замовлення, вивчають всі документи і готують угоду з українськими авіабудівними заводами. Прогнозовано вже за декілька тижнів на документі з’являться довгоочікувані підписи. І на світ з’являться нові залізні птахи українського виробництва.
https://youtu.be/8wZ-_coYPOQ[:]