Чорні трансплантологи у білих халатах: в столиці «накрили» клініку, яка продавала людські органи

Чорні трансплантологи у білих халатах: в столиці «накрили» клініку, яка продавала людські органи

Напередодні у столичному  «Медичному центрі Інститут сімейної медицини плюс», який знаходиться на вулиці Курнатовського, 20,  правоохоронці провели  обшуки. В будівлі знайшли ємності з підписами «нирки» і «серце». Крім того, у приміщені виявили величезний сейф, який представники ДСНС намарне намагалися відкрити гідравлічним інструментом. Власник клініки звинувачення повністю заперечує.

Як повідомляють поліцейські, під час обшуків у мед закладі також виявили технологічне обладнання, зокрема, кріохолодильні камери з різними біологічними зразками. «По вилученим речовим доказам призначені відповідні експертизи. Наразі поліцейські встановлюють походження біологічних зразків та з якою метою вони там зберігались», – розповідають у прес-службі поліції.

Правоохоронці повідомили, що давно стежили за підозрілими діями медустанови. Після того, як назбирали достатньо доказів, було прийнято рішення провести обшук. У будівлі оперативні співробітники виявили контейнери з рідким азотом, які були підписані як «нирки» і «серце». За попередньою версією, матеріалом для продажу служили органи викрадених раніше людей.

У свою чергу, власник клініки і його адвокат, які також перебували на місці подій, повністю заперечували, що медзаклад займався незаконною торгівлею органами. Вони заявили, що у клініки «серйозне ім’я і вона працює в тому числі і з іноземцями, а події, що відбуваються сильно псують імідж України на міжнародній арені».

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.