fbpx

Погода

Чому українці ігнорують внутрішні авіарейси?

   Суспільство

Сьогодні квиток на літак сполученням Харків — Київ коштує більше 5 тис грн. І це ще економ-варіант. Якщо ж хочете полетіти у більш комфортних умовах готуйте 8,5 тисяч.

На жаль, внутрішні польоти для українців — задоволення не із дешевих. А тому і попит на них невеликий. Приміром, Міжнародний аеропорт «Харків» є одним з найбільших в Україні з пасажиропотоком у понад 960 тисяч пасажирів. Куди літають всі ці люди?

Керівництво аеропорту взялися вирішувати питання внутрішніх польотів. Почали — з прохання звернутися до Міністерства інфраструктури України та Державної авіаційної служби, аби спільними зусиллями відкрити наше небо українцям.

Вже цього року Харків відкриє напрямок на Одесу. Наступний план — місто Львів. Є й інші хороші новини. Ще два міста, Рим та Мілан, стали доступнішими харків’янам. Рейси здійснюватимуть 2 рази на тиждень цілий рік. В дорозі пасажири перебуватимуть близько 3 годин. Вартість квитків — від 65 євро в одну сторону.

Компанія розраховує на 4 групи пасажирів: українців, що живуть в Італії, туристів, людей, які прямують в Канаду і США та зможуть здійснити пересадку в аеропортах Рима і Мілана, а також бізнесменів.

 

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *