Погода

Зустріч лідерів США та КНДР надихнула в’єтнамця на оригінальну ідею для бізнесу

   Світ

Відносини Північної Кореї та США! За ними уже не перший місяць слідкує увесь світ. Вперше ж історична зустріч лідерів двох країн відбулася у червні 2018 року. Але і досі головними питаннями залишаються денуклеаризація КНДР та зменшення напруженості у відносинах обох держав. Американський лідер Дональд Трамп запевняє, що знайти порозуміння із Кореєю — одне із основних дипломатичних питань країни.

Важливість питання розуміють й інші держави. Так, прес-секретар міністерства закордонних справ Китаю запевнив — вони чекають результатів переговорів не менше за інших.

А поки сильні світу цього чекають доленосної зустрічі. У В’єтнамі, де, власне, і зустрінуться президенти США та Північної Кореї, — часу дарма не витрачають і уже придумали новий атракціон. Тепер в одній із перукарень можна зробити таку ж зачіску, як і у одного із президентів. Пропозиція вже користується неабияким попитом.

Незвичайна акція триватиме в перукарні до кінця лютого. А от після зустрічі двох президентів 27 і 28 лютого власник перукарні навіть готовий безкоштовно повернути натуральний колір волосся тим, хто його освітлив.