fbpx

Погода

Зустріч лідерів США та КНДР надихнула в’єтнамця на оригінальну ідею для бізнесу

   За кордоном

Відносини Північної Кореї та США! За ними уже не перший місяць слідкує увесь світ. Вперше ж історична зустріч лідерів двох країн відбулася у червні 2018 року. Але і досі головними питаннями залишаються денуклеаризація КНДР та зменшення напруженості у відносинах обох держав. Американський лідер Дональд Трамп запевняє, що знайти порозуміння із Кореєю — одне із основних дипломатичних питань країни.

Важливість питання розуміють й інші держави. Так, прес-секретар міністерства закордонних справ Китаю запевнив — вони чекають результатів переговорів не менше за інших.

А поки сильні світу цього чекають доленосної зустрічі. У В’єтнамі, де, власне, і зустрінуться президенти США та Північної Кореї, — часу дарма не витрачають і уже придумали новий атракціон. Тепер в одній із перукарень можна зробити таку ж зачіску, як і у одного із президентів. Пропозиція вже користується неабияким попитом.

Незвичайна акція триватиме в перукарні до кінця лютого. А от після зустрічі двох президентів 27 і 28 лютого власник перукарні навіть готовий безкоштовно повернути натуральний колір волосся тим, хто його освітлив.