Євросоюз на півроку продовжив індивідуальні санкції для Росії

Євросоюз на півроку продовжив індивідуальні санкції для Росії

Євросоюз продовжив індивідуальні санкції щодо 170 людей і 44 юридичних осіб з Росії та України на шість місяців. Обмеження стосуються осіб, чиї дії підривають або загрожують територіальній цілісності України.

Про це сказано в заяві Ради ЄС.

«Рада продовжила термін обмежувальних заходів, які були введені в зв’язку з діями, що підривають або загрожують територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України, ще на шість місяців – до 15 березня 2020 року», – йдеться в опублікованому документі.

Заходи передбачають заморожування активів і обмеження поїздок. У заяві згадані також і інші рішення, прийняті у відповідь на події на території України. Мова про економічні санкції, націлені на окремі сектори російської економіки, які діють до 31 січня 2020 року і про обмежувальні заходи у відповідь на незаконне приєднання Криму і Севастополя, що діють до 23 червня 2020 року. До останньої групи належать цільові санкції відносно Криму, з яким європейському бізнесу заборонено підтримувати будь-які зв’язки.

До цього Євросоюз продовжував індивідуальні санкції проти Росії в березні поточного року, включивши в чорний список через ситуацію в Керченській протоці вісім нових осіб – російських військових. Зараз в список входять громадяни Росії і України, а також 44 юридичні особи, в основному органи влади та військові формування самопроголошених республік Донбасу.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.