Єврокомісія планує відхилити новий бюджет Італії

[:ua]Єврокомісія серйозно стурбована новим бюджетом Італії. І збирається відхилити його, якщо італійський уряд не поліпшить оголошені цифри дефіциту. Дотримуватися жорстких фіскальних правил Єврокомісії італійська влада не збирається.
Заступник прем’єр-міністра повідомив, – вони “не відступлять” від плану збільшити вИтрати. Роблять це, аби виконати передвиборчі обіцЯнки: зменшити податки, збільшити пенсії та покращити рівень життя італійців. Національний борг Італії вже складає 132 відсотка ВВП. А на думку експертів, такі плани італійського уряду можуть ще й погіршити стан економіки.

 МАРІЯ ДЕМЕРТЦІС – БРЮССЕЛЬСЬКИЙ ЕКОНОМІСТ:
“У нас немає часу, реагувати потрібно негайно. Якщо Італія не дотримуватиметься правил , це серйозно поставить під загрозу позицію комісії. Йдеться не лише про прозицію Італії, це стосується всього Європейського Союзу!”

Деякі експерти вважають, що Італія повинна стимулювати економіку та знову стати на шлях зростання.
Розмір дефіциту бюджету Італії викликає серйозні побоювання у інвесторів, оскільки країна надзвичайно важлива для Євросоюзу. Після офіційного виходу Великої Британії з ЄС, саме Італія стане його третьою за величиною економікою.
https://youtu.be/NtbrjewEx7g[:]