Які міста в Іспанії найбільше люблять туристи? Чим вони відзначилися?

[:ua]Місто мистецтва та туристів – Барселона! Останні, здається, їдуть сюди увесь рік. А все тому, що Барселона, ніби поєднує в собі сучасне та минуле. Тут чудово поєднуються старовинні храми та замки з сучасними будівлями. Зокрема, туристи обожнюють міський акваріум, вежу Акбар, та численну кількість будинків, які спроектував відомий архітектор Гауді. Особливо славиться його Будинок Бальо, побудований 1907 року. Оригінальний зовнішній фасад виконаний в формі зігнутої спини дракона, а незвичайні конструкції доповнюють цей витвір мистецтва.
Хрещатик на барселонський лад – це вулиця-бульвар Рамбла. Зробите кілька кроків нею і опинитеся в Готичному кварталі – історичному центрі Барселони. Окремої уваги заслуговують такі відомі в Барселоні місця, як храм Саграда Фамілія, Будинок каталонської музики, Кафедральний собор, музей Пікассо та інші. А ще місцеві знають, що найкрасивіший вид на місто відкривається з гори Тібідабо, на якій знаходиться статуя Христа і Храм святого серця. І звісно, фестивалі, які видбуваються в Барселоні круглий рік. Ну і недерма ж кіно геній Вуді Аллен зняв свій успішний фільм “Вікі Крістіна Барселона” саме в цьому смачному та красивому місті.
Мадрид – одне з найбагатших міст Європи. А ще це місто вважається найсонячнішим. Адже тут близько 250 днів на рік світить сонце. Цікаво, що на відміну від Барселони, тут не має жодної будівлі, що має історико-культурну цінність.
У Мадриді знаходиться резеденція іспанської королівської родини. Ця маштабна будівля має 3418 кімнат. Цікаво, що король в Палаці не живе. А от туристи можуть потрапити сюди на екскурсію. А ще саме в Мадриді ви зустрінете єдиний у світі пам’ятник дияволу. І хоча тут немає моря, це не означає, що вам потрібно відмовлятися від купальних костюмів. Адже тут знаходиться численна кількість найбільших аквапарків у Єпропі. І, до речі, не дивуйтеся, якщо мадридці будуть вітатися з вами двома поцілунками в щоку – така їхня традиція.
Валенсія – місто квітів та святкових вогнів. Найбільший іспанський парк розміщенний в Валенсії. Через те, що 110 гектарів парку лежить на узбережжі ріки Турія, місцеві кличуть його турійськими садами або рікою. Та ще більше туристи в Валенсії обожнюють пляжі, які, треба визнати, надзвичайно чисті.
https://youtu.be/p5L5dMDlEPc[:]