Як українці опинилися в Голівуді та підкорили весь світ

Він один із найуспішніших кінорежисерів США в історії. Його 20 найкасовіших картин зібрали 10 мільярдів доларів у прокаті. Стівен Спілберг – ім”я, яке давно стало брендом у світі кіно. Його двічі не візьмуть в кіношколу в Каліфорнії, з відмовним записом “занадто бездарний”. Та Спілберг не зламався й врешті світ побачить його кіношедеври “Щелепи”, “Список Шиндлера”, “Врятувати рядового Райана” та інші.

СНХ СТІВЕН СПІЛБЕРГ – РЕЖИСЕР:
“Кожен раз коли я знімаю нове кіно, я нервую. А на межі паніки до мене приходять чудові ідеї”.

І попри те, що зірковий режисер за паспортом американець, він завжди за нагоди згадує своє українське коріння. Справа в тому, що обидва дідусі режисера родом з України. За словами Спілберга головною стравою в його родині й нині є український борщ. Сам режисер вперше ступив на нашу землю в 59 років. І одразу виголосив: нарешті я вдома.
Зірка фільмів “П’ятий елемент” та “Жанни Д”Арк” Міла Йовович прорвалася в кіно ще юною дівчинкою. Та до життя в Голлівуді Міла була звичайною українською дівчинкою. Народилася вона в Києві, у садочок ходила в Дніпропетровську. Її мама Галина Логінова була акторкою й починала свою кар”єру на кіностудії Довженка. А коли Мілі виповнилося 5 років родина переїхала спочатку до Лондона, а потім в Америку. З 9 років Йовович працюватиме моделлю, а вже в 13 вперше зніметься в кіно. І попри світову славу Міла завжди згадуватиме про країну, де народилася та навіть співатиме пісні українською.
Тезка Міли Йовович – Міла Куніс також народилася та прожила свої перші вісім років життя в Україні в Чернівцях. Згодом родина емігрувала в Америку в пошуках кращої долі. Батько Куніс, інженер-механік за освітою хапався за будь-яку роботу аби вижити та дати дітям гарну освіту. Перші роки на чужині самій акторці далися нелегко.

ЦИТАТА МІЛА КУНІС – АКТОРКА:
“Я кожен день плакала, не розуміла людей, культуру, моя англійська мова була далекою від ідеалу”.

Саме з метою покращити мову батьки віддали Мілу на акторські курси. Відтоді її життя зміниться назавжди. І врешті світ дізнається про акторку родом з України Мілу Куніс.
Ще одна українська красуня Ольга Куриленко відома світу, як дівчина агента 007 Джейма Бонда.Ця безстрашна партнерка супер-агента народилася в приморському місті Бердянськ. Починала свою кар”єру, як фотомодель, довго працювала в Франції за контрактом та врешті потрапила в Голлівуд. Часом Куриленко приїжджає в Україну, утім не любить робити з цього подію й просто ділиться мальовничими світлинами в інтернеті.