Як стають мільйонерами: секрет успіху у простих речах

[:ua]Американець Денніс Хоуп на перший погляд – звичайний чоловік. Але ні… Він президент галактичного уряду. Власник місяця, Марса, Венери та Меркурія. А Мільйонером його зробила зухвала бізнес-ідея. У 80-х роках минулого століття, молодий безробітний Денніс мріяв стати успішним менеджером у торгівлі. Але, щоб щось продати – треба щось купити, а в Денніса грошей не було.
Якось уночі він звернув увагу на місяць за вікном, і в нього виник геніальний план.
Денніс Хоуп створив корпорацію під назвою місячне посольство, і зареєстрував усі права власності на місяць та багато інших небесних тіл. А потім почав продавати космічні ділянки за цілком земні гроші.
Один Акр землі на місяці коштує 19 доларів 99 центів. Сьогодні Хоуп продав 611 мільйонів гектарів. Покупцями винахідливого американця стали: Джордж Буш, Джиммі Картер, Дональд Рейган та майже всі світові знаменитості. Ділянки також придбали великі корпорації. Серед яких: відомі готельні мережі Хілтон і Маріо.
А от у Японії можна вигідно продати навіть любов та дружбу. На проблемі самотності тут побудували цілу індустрію. Хости – спеціально навчені хлопці – грають роль бойфренда на один вечір. Їх обов’язки: робити компліменти та розважати дівчину.
Дівчата охоче віддають гроші за приємний вечір. Одна година побачення з таким кавалером коштує від 1000 доларів. Нині, хост-клуби переповнені! При цьому інтимні стосунки з клієнтами там категорично заборонені. Найбільша кількість хост-клубів – в Токіо. Всі ці заклади неначе окремий світ зі своїми правилами, нормами та поняттями.
Збагатитися на простій ідеї зумів і ось цей житель Аляски. Якось він замислився над тим, що діти всього світу обожнюють писати листи Санта Клаусу. Утім, робити це вручну і кидати у поштову скриньку вже старомодно! Байрон Різ швиденько зорієнтувався, і зареєстрував електронну адресу на північному полюсі. Надіслати Санті імейл куди зручніше і швидше, а щоб Санта відписався у відповідь – батьки малюка мають заплатити 10 доларів.
Витрати на дитячу радість не великі, а от Різ на цьому заробляє мільйони. І це притому, що сезонність проекту всього два тижні на рік! У вільний від роботи час, а це практично 11 місяців, Байрон із родиною відпочиває на Гаваях. На острові чоловік розробляє нові ідеї листування та працює над дизайном повідомлень. А ще, кожних три місяці він поповнює свій автопарк. Нині у мільйнера-фантазера вже більше ста автівок класу люкс.
https://youtu.be/8HmKc20MiwU[:]