Як мама Ілона Маска заробляє на успіху сина? Та чи допомагає Дональд Трамп своїй Доньці Іванці заробляти мільйони?

[:ua]У це важко повірити, та цій стильній та вишуканій жінці 70 років! Мей Маск – мама відомого бізнесмена , власника Спейс Х Ілона Маска. Вона все життя тяжко та плідно працювала. Та, здається, справжній успіх та великі гроші прийшли до неї, після того, як про її улюбленого сина заговорив весь світ. Тоді вона напише книгу про нього та почне їздити по різним країнам з лекцією “Мій син – Ілон Маск”. Такий собі посібник – як виростити мільярдера. Хоча й сама Мей не любить коли її сина називають просто мільярдером.
Саме завдяки матері Ілон потрапив на роботу в Майкрософт, куди вона влаштувала його через знайомих. Нині ж цей красень запускає свої машини майбутнього Тесла в космос та має статки в 20 мільярдів доларів. Натомість Мей Маск дуже пишається сином. І хоча й сама непогано заробляє на його імені, утім не покинула й своїх професій. У свої 70 жінка працює моделлю та дієтологом.
А цій леді 55. І вона дружина одного з найбагатших людей планети Білла Гейтса. Мелінда давно входить в топ-найпливовіших жінок світу. Звісно, авторитет чоловіка допомагає їй тримати першість серед леді, утім, й самотужки Мелінда також робить дуже багато. У 1987 році Мелінда влаштується на роботу в Майкрософт керівником відділу продажів. А вже через 4 місяці вона познайомиться з власником компанії Біллом Гейтсом. А вже після одруження з ним звільниться з керівної посади Майкрософт та почне роботу в благодійному фонді Гейтса.
Вона виведе фонд на новий рівень й стане авторитетною персоною в світі не лише бізнесу, а й політики. Мелінда ніколи не ділиться особистим, хоча з Біллом вони виховують трьох дітей, натомість їй завжди є що розказати в професії та , звісно, за будь якої нагоди вірна дружина каже, як пишається своїм чоловіком. Сьогодні на рахунку Білла Гейтса 90 мільярдів доларів.
А от татусева донька Іванка Трамп також вдало скористувалася своїм впливовим прізвищем та авторитетом тата Дональда Трампа, та змогла зробити так, що її обожнює Америка.
Іванка – донька Трампа та його першої дружини супермоделі Івани. Її не можна назвати представницею золотої молоді, адже вона завжди намагалася багато працювати. Іванка спочатку побудує успішну кар’єру фотомоделі. А згодом стане частиною сімейної корпорації Трампа. Паралельно з роботою в батьківському бізнесі, дівчина запустить лінію дизайнерського одягу та ювелірних прикрас, напише мотиваційну книгу “Козирна карта: як перемагати в роботі та житті”. А в 2014 році вона потрапила в список найуспішніших людей планети молодше 40 років. Разом з тим, Іванка Трамп успішно поєднує професійні здобутки з родиною. Разом з чоловіком вони виховують трьох дітей. Та, звісно, активно підтримує свого тата в політиці. Адже не було б у неї цього Прізвища та гарних стосунків з батьком, хто зна, як склалася б її доля.
https://youtu.be/_-hj-2_3Z6o[:]