fbpx

Погода

Влада Тибету запровадила пільгову політику на період святкувань Китайського Нового року

   За кордоном

Як привабити туристів? Знають, вміють і практикують у Тибеті. Все більше іноземців, зацікавлених пільговою політикою та унікальною святковою атмосферою, їдуть до Тибетського автономного району на південному-заході Китаю. Нині там повним ходом йде підготовка до Нового року.

Зазвичай, зима тут – не туристичний сезон. Більшість іноземців їдуть сюди влітку. Але цього року – інша тенденція. На вулицях – рекордна кількість туристів. Секрет простий – на свята влада Тибету завпровадила пільгову політику. Вхід до багатьох відомих живописних місць – безкоштовний. А привабливі знижки діють на транспортні послуги та проживання в готелях. Від такого відпочинку добре всім. І туристам, що заощаджують, і бізнесу – який має змогу заробляти в зимовий період.

Дата Лосару, саме так у Тибеті називають Новий рік, завжди змінюється, адже визначається за місячним календарем. Цього разу свято співпадає із китайським Новим роком. Гуляння проходитиме 5 лютого. Доповнює святковий настрій відкритий новорічний ринок, де сотні продавців демонструють традиційні смаколики, етнічні вироби та прикраси. Це дозволяє туристам у повній мірі відчути дух і атмосферу святкового Тибету.