Велика Британія зацікавлена доєднатися до Транстихоокеанського партнерства

Велика Британія зацікавилася зоною вільної торгівлі під назвою ТрансТихоокеанське партнерство. Це поки що не ратифікований договір, який має об’єднати 11 країн Азійсько-Тихоокеанського регіону в одну велику безмитну зону. Про зацікавленість заявив міністр міжнародної торгівлі Великої Британії Ліам Фокс ,який нині перебуває з візитом у Японії.

 ЛІАМ ФОКС – МІНІСТР МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВЛІ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ:
“Як ви знаєте, на фоні виходу з Європейського союзу ми хочемо покращити британське економічне резюме по всьому світу. Ми також плануємо встановити більш глибоке стратегічне партнерство з іншими країнами.”

Міністр економіки Японії також “за” британську азійську інтеграцію.

ТОСІМІЦУ МОТЕГІ – МІНІСТР ЕКОНОМІКИ ЯПОНІЇ:
“Японія докласть усіх зусиль, щоб підтримати Велику Британію. Ми надамо усю необхідну інформацію і станемо посередниками між країнами, що входять до ТрансТихоокеанського партнерства, та Лондоном”.

У Японії вважають, – разом з Великою Британією угода буде ще більш ефективною.

 ТОСІМІЦУ МОТЕГІ – МІНІСТР ЕКОНОМІКИ ЯПОНІЇ:
“За нашими підрахунками, сукупний ВВП одинадцятИ країн партнерства і Великої Британії буде майже таким самим, як й ВВП Євросоюзу без Британії. Тобто це буде двигун зросту японської економіки”.

Майбутнє Тихоокеанського партнерства стало менш зрозумілим після того, як на початку минулого року з нього вийшли Сполучені штати Америки. Інші країни продовжують переговори.