В Манчестері пасажир сів за штурвал літака замість пілота

В Манчестері пасажир сів за штурвал літака замість пілота

Пасажир літака авіакомпанії EasyJet, який повинен був летіти з Манчестера в Аліканте, замінив пілота, який не вийшов на роботу. Оскільки у чоловіка була відповідна ліцензія, авіаперевізник погодився.

Про це повідомляє Manchester Evening News.

Майкл Бредлі разом із дружиною та сином під час відпустки збирався вилетіти цим рейсом до Іспанії, однак з’ясувалося, що пілот не вийшов на роботу. Пасажирів сповістили, що рейс затримується на невизначений термін вже після того, як вони пройшли реєстрацію.

Щоб не чекати в аеропорту кілька годин до подачі резервного борту, Бредлі запропонував авіакомпанії свої послуги. Він зателефонував на гарячу лінію EasyJet і повідомив, що працює пілотом та готовий сісти за штурвал літака. Адміністрація авіакомпанії перетелефонувала йому менш ніж за хвилину і погодилася на його пропозицію.

Після ретельної перевірки Майкла Бредлі допустили до польоту. Як розповіли в EasyJet, у нього при собі були паспорт та ліцензія пілота.  В авіакомпанії заявили, що цей випадок став винятковим і подякували Бредлі за допомогу.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.