В Іспанії стрімко зменшується популяція восьминогів

Попит на восьминогів значно перевищив пропозицію. Якщо раніше страви з цього молюску були традиційними для іспанської кухні, то нині в усьому світі люди не шкодують грошей, аби посмакувати делікатесом. Це Кармен Торрес Лоренсо – вона вже 30 років торгує морепродуктами на рибному ринку в іспанському містечку. Жінка скаржиться – торгівля занепадає.

КАРМЕН ТОРРЕС ЛОРЕНСО ПРОДАВЕЦЬ МОРЕПРОДУКТІВ:
“Вартість буде зростати й далі. Чим менше будуть виловлювати, тим більшою буде ціна. Я б дуже хотіла, щоб восьминогів стало більше, і щоб у рибалок був багатий улов. Тоді б і ціни знизилися. Але цього не буде.”

Ситуація не краща і на світовому ринку. За останні два роки молюск подорожчав вдвічі. Через маленький улов, і вирощувати восьминогів на фермах поки що не навчились. За даними продовольчої організації ООН, попит на малюсків зростає у Японії, США, Китаї та Європі. Натомість, країни, де їх традиційно виловлюють – Марокко, Мавританія та Мексика, – скаржаться – молюски закінчилися. Проте в іспанській Галісії – навпаки – була заборона на вилов восьминогів – задля відновлення їхньої чисельності. Але ситуацію це не врятувало.

 ХОСЕ МАНУЕЛЬ РОСАС – ГОЛОВА АСОЦІАЦІЇ РИБАЛОК:
“На цей продукт попит дуже великий. Але запропонувати ми можемо мало, тому ціна злітає до небес. На інших ринках ситуація ще гірша. Наш ще більш-менш стабільний.”

Щороку у світі споживання морепродуктів зростає. Не відстає від тенденцій і Україна. На нашому ринку восьминіг коштує приблизно 500 гривен за кілограм. В Іспанії така ж порція – 14 євро. Щоправда, через нестачу восьминогів деякі іспанські ресторани вдаються до хитрощів. Не рідко популярну серед туристів страву “восьминіг по-галісійськи” готують з зовсім іншого, більш дешевого виду молюсків. І більшість гурманів різницю не відчувають.