В Бельгії дизайнери разом з шоколадними майстрами створили показ мод

[:ua]Мода та шоколад разом. В Бельгії показом мод відкрили традиційний шоколадний салон. Дизайнери та шоколатьє об’єднались в один союз за для благодійної акції, присвяченій дослідженню лейкемії та інших видів онкозахворювань.
Серед них і перуанський дизайнер Рікардо Давіла, який працював разом з шоколатьє Фредеріком Блонделем.
Цьогоріч апетитна колекція складається з 14 шоколадних суконь, кожна з яких представляє собою витвір мистецтва. Наряди інкрустовані карамеллю, трюфелями, какао-порошком, чорним та молочним шоколадом.
В цьому році в експозиції яка розкинулася аж на 8 тисяч квадратних метрів, беруть участь більше 130 шоколатьє , кондитерських дизайнерів та експертів какао.
Для моделей, які звикли до незвичного вбрання, такі наряди були складними. Ще більше довелося попрацювати дизайнерам.
Найбільше уваги привертають майстер-класи представників Перу, Мадагаскару, Домініканської Ресубліки та інших країн, які власне виробляють какао. Хоча саме Бельгія вважається лідером з виробництва шоколаду. Країна кожного року експортує 400 тисяч тон ласощів і заробляє на цьому 4 млрд євро. Також, в Бельгії один з найвищих в світі показників споживання шоколаду — в цій країні людина з’їдає шість кілограм шоколаду на рік.
[:]