Власники легендарних мотоциклів Harley-Davidson зібралися разом.

[:ua]Уперед – назустріч вітру й сонцю! Празький найстаріший у світі клуб власників та шанувальників Harley-Davidson, якому вже 90 років, зібрався разом. Парад легендарних мотоциклів на честь 115-річчя бренду промчав вулицями Праги. Сюди приїхали 4-ри тисячі байкерів та ще близько ста тисяч туристів-фанатів Harley-Davidson. І половина із них – власники залізних коней американського бренду. Однак дістатися із мотоциклами на фестиваль вдалося не всім. У минулому році в Європі було продано приблизно 40 тисяч Harley-Davidson. Це більше 16% світових продажів. І це не тільки нові байки але й раритетні.
Фестиваль на честь Harley-Davidson в Празі став найбільш грандіозним з усіх, які коли-небудь проходили за межами штаб-квартири у США в містечку Мілуокі.
Перший прототип легендарного мотоцикла був зібраний в вересні 1904 року в невеликому сараї сім’ї Девідсонів. А вже в квітні 1905 го техніка з’явилася в продажі. Зараз компанія виробляє важкі мотоцикли в різних штатах США і за кордоном. Користується неабияким попитом і популярністю.
[:]