У Європі хочуть запровадити тривідсотковий податок на прибуток Google і Facebook

[:ua]Податкові новації для крупних інтернет-компаній. Європа хоче запровадити тривідсотковий податок на прибуток для Гугл та Фейсбук. Останнім часом компаніям приписують навмисне розміщення своїх представництв там, де їм надають податкові пільги. Перед ухваленням закону треба зважити всі за і проти, – упевнений міністр економіки Німеччини.

ОЛАФ ШОЛЬЦ – МІНІСТР ФІНАНСІВ НІМЕЧЧИНИ:
«Якщо подивитися на інші проблеми в світовій історії, які відбулися через зміни в економіці і технологіях, то ми почали діяти заздалегідь, поки проблема не розрослася. Дуже важливо все ще раз обговорити, але ми маємо намір ухвалити рішення якомога швидше ».

Невеликі держави, приміром такі, як Ірландія – категорично проти нового податку. Мовляв, це перешкода для розвитку інновацій. І про реакцію у відповідь від США забувати не варто. Американських контрзаходів довго очікувати не прийдеться, як показує практика. Під загрозою автомобільна індустрія Німеччини. У Франції – новий закон підтримують. Однак радять зробити податок тимчасовим, так сказати у тестовому режимі.
https://youtu.be/PVkEJOHda_M[:]