У світі вже почалися приготування до новорічних та різдвяних свят

[:ua]Десь сніжить, а десь нестерпна спека, але світ вже майже приготувався до святкування новорічних та різдвяних свят. У місті Віфлієм, де народивсч Ісус, – вже все готове, як до масових гулянь, так і до зустрічі сотні тисяч туристів. Різдвяну ялику у місті встановлювали 10 днів – вона 16,5 метрів заввишки, а прикрасили її двома тисячами кульок і п’ятьма сотнями світлових гірлянд. На протилежній півкулі планети, у Ріо-де-Жанейро, також вже атмосфера свята. Тут на зимову погоду годі й розраховувати, однак, ялинку вже поставили. І не просту, а на воді. Та ще й святкові вогні запалили – під семихвилиннний феєрверк.
А ось в американському містечку Н’юрі штату Мен снігу – хоч відбавляй. Тут вже традиційно – напередодні свят зібралися сотні Санта-Клаусів – заради масового заїзду на лижах. Звідси – з цього гірськолижного курорту – Санти роз’їдуться вітати людей зі святами.
Через різницю в часі першими починають святкувати Новий рік на островах Нової Зеландії. Останніми сідають за святковий стіл жителі держави Самоа та Гавайських островів. Різниця у часі 25 годин. Тож за бажання та коли є гроші, можна встигнути відсвяткувати Новий рікі і двічі, чи тричі.
https://youtu.be/-DR905TBwWI[:]