У Шанхаї відкрився міжнародний імпортний ярмарок

[:ua]Китай відкрив двері всьому світу! У Шанхаї – міжнародний імпортний ярмарок! Вітав гостей із початком грандіозної економічної події світу голова КНР – Сі Цзіньпін.
Обсяг імпортованих Китаєм товарів і послуг в найближчі 15 років перевищить 40 трлн доларів, – наголосив у своїй промові голова КРН. А тому Сі Цзіньпін закликав всі країни спільно протистояти політиці протекціонізму в торгівлі та нарощувати міжнародну співпрацю. Кінцева мета – побудувати світову економіку відкритого типу.
Приїхали до Піднебесної представники урядів, підприємці та бізнесмени зі 170-ти країн світу. Понад 3,5 тисячі компаній привезли свої товари та презентували послуги. Це – текстильна, харчова, технологічна, легка, машинобудівна та інші галузі промисловості. За попередніми підрахунками, за 5 днів, виставку відвідають близько мільйона учасників. Тільки уявіть, майже стільки ж людей живе, до прикладу, – в Одесі. Тож, і цього разу Китай перевершив увесь світ, зібравши рекордну кількість учасників на одному майданчику.
https://youtu.be/L8rQGKIk4HA[:]