У Шанхаї підсумовують результати глобальної Міжнародної імпортної виставки

[:ua]Китайська міжнародна виставка імпортних товарів і послуг зібрала більше трьох тисяч шестисот компаній з усього світу. Стенди дивували і вражали масштабами. Все те, що раніше ми бачили лише у фантастичних фільмах, тут стало реальністю.
Вперше в Азії дебютував продукт словацьких винахідників – аеромобіль. Із авто у літальний апарат він трансформується за три хвилини. Аеромобіль працює на електриці та бензині. Може злетіти як із звичайної дороги, так і із смуги із трав’яним покривом. Щоб ці авто з’явилися у небі, потрібно лише дочекатися, аби у Європі та інших країнах офіційно дозволили користуватися таким транспортом.
Серед експонатів були і розкішні яхти, роботи та гвинтокрили. Ці, наприклад, зроблені в Америці. Представники компанії сподіваються на пладну співпрацю з Китаєм, попри суперечки між Вашингтоном та Пекіном.
У виставці взяли участь і виробники чаю, шоколаду та іншої харчової продукції. Були й майданчики, які пропонували різноманітні послуги. Наприклад, ось цей – рекламував відпочинок у тихоокеанській країні Тонга.
У результаті на Китайській міжнародній виставці у Шанхаї були укладені угоди на загальну суму у майже 58 млрд дол.
https://youtu.be/FBJBfJOIKFc[:]