У Нью-Йорку продають морозиво за 1500 доларів

Бажаєте скуштувати унікальне морозиво? – Вам у Нью-Йорк. Щоправда, коштуватиме порція десерту дорожче, ніж переліт через океан – з Києва до Сполучених штатів Америки. Морозиво за півтори тисячі доларів подають в одному з ресторанів Нью-Йорка. Десерт назвали “Екстраординарний ведмідь”.
Шеф-кухарі розробляли дизайн десерту і вигадували його склад цілий місяць. Вони хотіли по-справжньому здивувати клієнтів.

 РОСАРІО ВАКАБАЯШИ – КОНДИТЕР:
“Ми використовуємо складові преміум-класу. Наприклад, мадагаскарську ваніль – вона дуже дорога. Також – чорні трюфелі з Італії, харчове золото і срібло. І, звісно, ми робимо цей десерт із творчим натхненням і старанністю.”

Спочатку кульку морозива ховають у сферу з білого шоколаду. Зверху її прикрашають карамельними ниткАми і різнокольоровими метеликами, котрі також їстівні. Після цього – додають шматочки золота і десерт готовий. Подають морозиво в особливій креманці, виробленій на замовлення. Нижня частина – це фарфорова чаша. Верхня – хрустальний ведмедик – звідси й назва. Посуд можна навіть забирати з собою – це і є найдорожча частина смаколика. Якщо залишити кремАнку в ресторані, то морозиво коштуватиме – 300 доларів.