У Лондоні проходить масштабна виставка модного будинку Dior

[:ua]Діор – це ціла епоха! Одна з найбільших виставок будинку моди відкрилася у лондонському музеї Вікторії та Альберта. Подібну колекцію у Британію привезли вперше – кажуть організатори. Креативний директор, своєю чергою, згадує історію бренду, а також розповідає про свої плани – має на меті зробити будинок моди більш сучасним.
«У своїй роботі я відштовхуюся від історії бренду, ми не забуваємо, що у всьому світі Діор звучить дорого і вишукано! Деякі не знають, що у модному будинку працювало дуже багато дизайнерів. Ми повинні поважати спадщину й водночас думати про майбутнє. Тому я шукаю натхнення у всьому. Ідея у тому, щоб зробити нашу моду сучасною, яка пасуватиме будь-якій сучасній жінці,» – зазначила Марія-Грація Кьюрі – креативний директор будинку Dior.
Романтичний силует пісочного годинника називають “новим стилем” Діор. Він змінив прямокутні жіночі вбрання післявоєнного часу й одразу став надто популярним.
У бальному залі представлені вечірні вбрання, до яких Діор завжди підходив з особливою увагою – десятки суконь з шовку, пір’я та кристалів. Також тут вбрання для монархів й аристократів. Наприклад для принцеси Маргарет до її 21-го дня народження у 1951 році. Після того Маргарет залишалася постійним клієнтом Діор.
Відвідувачі виставки зможуть побачити понад 500 експонатів, у тому числі близько 200 суконь від кутюр’є. Зацікавилися? Тоді плануйте подорож до Британії, виставка триватиме до 14 липня.
[:]