У Китаї спустили на воду перший круїзний лайнер для полярних експедицій

Перший круїзний! Китайський корабель для полярних експедицій спустили на воду у провінції Цзянсу, що на сході Китаю. Нове судно універсальне, адже в ньому — і приміщення для розваг, і, навіть, водних видів спорту.
Лайнер відрізняється високою надійністю і передовими технологіями. Корпус судна льодового класу 1А дозволить йому і 120 пасажирам на борту відчувати себе комфортно навіть серед криги полярних широт.
104-метровий корабель містить 135 кают. У цьому проекті використані оригінальні рішення норвезької компанії. Головне з них — ніс зворотної стрілоподібної форми, який дозволяє не тільки значно знизити коливання, а й зробити судно більш економічним.
Також новий лайнер максимально екологічний та облаштований пристроями контролю за шкідливими викидами. Поки такий корабель один. У планах — побудувати ще дев’ять.
Вартість круїзів у полярні широти, пропонованих в даний час компанією Aurora Expeditions, коливається в середньому від 10 до 15 тисяч доларів на людину. У яку суму обійдеться подорож на новому лайнері — ще не підрахували.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.