У Китаї вже готуються до святкування 4717-го року

[:ua]Якщо ми вже відійшли від новорічних свят і повернулися до звичного робочого графіку, то у Китаї святкування ще навіть не розпочалися. Бо там використовують місячно-сонячний календар. Тож, події 2019-ого у Піднебесній не згадає жоден із тих, хто живе нині. Зараз там зустрічатимуть 4717-й рік.
Цікаво, що для китайців це ще й весняне свято. У Піднебесній вірять, що саме в цей час зима зустрічається з весною. Це чимось нагадує наше стрітення. Раніше святкування займало взагалі цілий місяць. Утім, тепер сучасне життя вже не дозволяє розтягувати його так надовго. Це одне з найважливіших свят для китайців. Тож, де б вони не були, намагатимуться повернутися додому аби відсвяткувати у родинному колі.
Для кожного дня – у Піднебесній свій ритуал. Так починають святкування із відлякати злих духів від майбутнього врожаю. А закінчується все запусканням червоних ліхтариків та родинним застіллям. Не обходяться і без знаменитого танця дракону. У Китаї навіть є цілі змагання між танцювальними групами. Бо тільки найкращі отримують можливість закривати святкування.
https://youtu.be/pWDuB-y_7_o[:]