У Китаї відроджують традицію готувати у спеціальних сковорідках - вок

[:ua]У невеликому поселенні у китайській провінції Хубей 58-літній коваль Тан Юньго надає форму металевій пластині. Він робить вок – традиційну китайську глибоку сковорідку.
Він і ще 12 ковалів працюють на 27-ми річного підприємця Тяня. Молодий чоловік побачив, що продукція ручної роботи стає в Китаї все більш популярною, особливо серед молоді. І реалізував ідею у виробництво. Зараз підприємець має шість магазинів у невеличкому місті Датянь, де живе лише 3000 людей. У місяць йому вдається продати 300-400 воків через спеціальний мобільний додаток. Кожен коштує не менше 90-та доларів. Це приблизно втричі дорожче, ніж фабричний варіант.
Серед китайців у віці від 20 до 30 років шириться тенденція купувати якісні та ексклюзивні товари. Жителька Пекіна Фу Літін придбала собі вже три вока.
Традиційні воки виготовляють із круглим дном. Це забезпечує підігрів до двохсот п’ятдесяти градусів за Цельсієм за лічені секунди. Здавна така сковорідка допомагала місцевим жителям економити дрова, яких у Китаї обмаль. Зараз же її більше цінують за швидке приготування їжі та технологію, яка зберігає всі корисні властивості страви.
https://youtu.be/bDd0F7dyiok[:]