У Китаї святкують Новий рік

[:ua]Свято уже на порозі! Жителі Китаю починають святкувати рік Свині. Одним із найважливіших символів нового року незмінно залишається дракон. Танці із ним або ж із левом супроводжуються грою на цимбалах і гонгах. Будь-яке святкування доповнюють ще й масштабним світловим шоу. А от для деяких регіонів Піднебесної Новий рік – ще й неабияка можливість підзаробити.
Так, до свята у Гуанчжоу відкрили 11 квіткових ярмарок. Люди приходять туди, аби придбати щось для декору своїх домівок. Жителі Піднебесної вірять – кожна квітка має своє особливе значення.
Водночас у одному з маленьких містечок у центральному Китаї відкрили сільський, автентичний ярмарок. Таким чином до регіону привабили туристів, а місцеві виробники отримали шанс підзаробити. Один із жителів села, до прикладу, відкрив ресторан у своєму будинку.
А поки у Китаї зустрічають 4717-ий рік, транспортний колапс триває. Але місцева влада усе тримає під контролем. Їх не злякала навіть космічна цифра у 3 млрд пасажирів, які збираються скористатися китайською транспортною системою у святковий період.
[:]