У Кенії місцевий зробив домашню ферму по виробництву сира

Африканська Кенія може стати новим світовим осередком виробництва сиру. Тисячі фермерів у цій країні щодня не знають – як вберегти молоко. Адже через спеку воно швидко кисне. Чому б з молока не робити сир – подумав місцевий фермер Патрік Васіке, і заснував у себе вдома виробництво фети. Тепер у планах фермера перетворити у “сирну мекку” увесь західний регіон Кенії.

 ПАТРІК ВАСІКЕ – ФЕРМЕР:
“Ми робимо п’ять літрів сиру кожного тижня. Це приносить нам щотижня близько 15 доларів .”

Для кенійської кухні сир – це екзотика. Фермер дізнався рецепт випадково – у однієї нідерландської родини, яка в сусідній Уганді проводила освітні курси. Тепер Патрік продає свою продукцію у місцеві магазини та ресторани. Попит на сир серед мешканців Африки зростає.
Козяче молоко вважається дуже поживним. Воно добре засвоюється й містить мало лактози та білка, який може викликати алергію. Місцевий фермер не просто виробляє сир, він ще й проводить освітні уроки для школярів і студетів.

СІНТІЯ САЛАСІНІ – СТУДЕНТКА:
“Сир дуже смачний…новий аромат. Він не схожий на сире чи кисле молоко. Це добрий навик, я хотіла б навчитися його готувати.”

Найважче зараз у африканському сирному бізнесі – це просування нового продукту на ринку. Адже у сільських районах Кенії й досі звичний для нас продукт вважають дивним заморським делікатесом.