У Австралії тисячі школярів не пішли до школи і вийшли на протест. Чому?

[:ua]Поки у Польщі проходить кліматична конференція ООН, жителі різних континентів виходять на вулиці аби висловити і свою думку. Так, у Брюсселі тисячі людей вирішили боротися за права Землі. Там сподіваються, що через їхнє розташування у самому серці Європи, їм вдасться привернути увагу світової громади.
А на іншому кінці світу в Австралії, бойкотували вже школярі. У більш ніж 20-ти містах по всій країні діти залишили школи аби вийти на протест через зміни клімату. Вони розізлися на дорослих через бездіяльність щодо зменшення кількості шкідливих викидів у повітря. До того ж, зараз енергетичний гігант індійська компанія Adani хоче запустити в Австралії новий проект з видобутку вугілля. І це ще більше обурює місцевих дітей.
Міністр Ресурсів Австралії застерігав школярів не виходити на маніфестацію. Бо, за його словами, єдине чому можна навчитися, йдучи на протест, це як приєднатися до черги безробітних. Але це не стримало бажання дітей створити кращий світ. Не стримали протестувальників у жодній із країн і угоди Паризької конференції. Тож, цього разу урядовцям доведеться добре попрацювати на Конференції ООН. Бо простими обіцянками, вони вже нікого не заспокоїти.
https://youtu.be/txRZTn8Qflo[:]