Транспортний колапс у Китаї. Жителі Піднебесної їдуть додому на новорічні свята

[:ua]Транспортний колапс у Китаї. Жителі Піднебесної їдуть додому на новорічні свята50 мільйонів китайців живуть поза межами Піднебесної. І це тільки за офіційними даними. А тепер уявіть. Якщо вся ця кількість людей в один момент вирішить повернутися додому на свята. До цього не забудемо додати ще й мігрантів всередині країни. Так і отримаємо справжній транспортний колапс.
В адміністрації китайської залізниці запевняють, що роблять усе можливе, аби гарантувати безпеку пасажирів.
Окрім безпеки, зосередилися ще й на комфорті та швидкості обслуговування. На деяких станціях у Шанхаї навіть встановили турнікети, які розпізнають обличчя. Самі ж жителі Піднебесної сервісом задоволені. Навіть незважаючи на велике скупчення людей на вокзалах та у аеропортах.
А влада китайського міста Фуян взагалі запустила безкоштовний потяг для трудових мігрантів свого округу. Усього їх більше трьох мільйонів. Утім, не всі можуть дозволити собі придбати квиток додому. Тож така ініціатива неабияк потішила місцевих.
Китайський Новий рік називають ще й Місячним, або просто Весняним святом. У Піднебесній його відзначають протягом 15 днів. Кожен – супроводжується особливим ритуалом. Для кожного жителя країни це найтепліше святкування, яке обов’язково проводять у колі родини. Цього року його розпочнуть 5 лютого.
[:]