Трамп вводить повне економічне ембарго проти Венесуели

Трамп вводить повне економічне ембарго проти Венесуели

Президент США Дональд Трамп підписав указ про введення повного економічного ембарго проти Венесуели. Таким чином будуть заморожені усі активи уряду Венесуели і пов’язаних з ним організацій, що перебувають на території США. Також будуть заборонені будь-які економічні операції з ними. Виняток зроблено для операцій, пов’язаних з наданням гуманітарної допомоги.

У тексті указу Трамп зазначив, що рішення пов’язане «з узурпацією влади незаконним режимом Ніколаса Мадуро, що триває». Крім того, рішення Трампа пов’язане з «порушенням прав людини, включаючи свавільні або незаконні арешти і затримання венесуельських громадян, втручанням в свободу вираження поглядів».  Крім того, економічне ембарго вводиться через  «спроби підірвати тимчасового президента Венесуели Хуана Гуайдо і демократично обрану Національну асамблею Венесуели».

Тимчасовий президент Венесуели Хуан Гуайдо привітав нові санкції США проти Мадуро. Йдеться про захист венесуельців, «ті, хто підтримує незаконне перебування Мадуро при владі, повинні знати, що це не залишиться без наслідків,» –  написав опозиційний політик у  Twitter.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.