fbpx

Погода

Трамп пояснив свої фінансові втрати бажанням платити менше податків

   За кордоном

Дональд Трамп відреагував на статтю в The New York Times, яка критикувала його методи управління бізнесом. Президент США пояснив свої фінансові втрати і звинуватив журналістів у створенні фейкових новин.

Дональд Трамп розповів, що в 1980-90-і роки багато девелоперів практично завжди повідомляли у фінансовій звітності про збитки. У своєму Twitter президент розповів: робилося це для того, щоб платити менше податків.

«Практично всі старалися показати свої збитки через питання податків. Часто це дозволяло переглянути угоди з банками. Це був такий спорт», – написав Трамп. Американський президент Трамп назвав статтю черговою «фейковою новиною».

Матеріал про бізнес Трампа вийшов у вчорашньому номері NYT. У ньому стверджувалося, що в 1985-1994 роках майбутній президент США, який займався тоді нерухомістю, ніс щорічні збитки. Загальні втрати газета оцінила в $ 1,75 млрд.

Нагадаємо, за результатами попереднього опитування Gallup рейтинг Трампа в першій половині квітня становив 45%. В опитуваннях Gallup Дональд Трамп є єдиним президентом в сучасній історії, чий рейтинг ніколи не досягав 50%.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *