Точна копія "Титаніка" вийде у своє перше плавання у 2020 році

[:ua]Легендарному лайнеру у відкрите плавання! Точна копія Титаніка розсікатиме морські простори вже через два роки. Корабель будують у Китаї. За попередніми підрахунками, його відродження обійдеться у півмільярда доларів.
28 метрів у ширину і 269 у довжину. Параметри оновленого корабля залишаться такими ж як і у його попередника. Інтер’єр оригінального Титаніка теж відтворять без змін, однак із застосуванням нових технологій.
І якщо 1912 року Титанік був найбільшим лайнером, то зараз лідирує корабель під назвою «Симфонія морів» з довжиною 362 метри. Це майже на 100 метрів більше від легендарного лайнера.
Спершу запуск корабля планували на 2018-й, але дату вирішили перенести на чотири роки аби повторити маршрут саме у 110-ту річницю. Правнучка Марґарет Браун – жінки, яка вижила після краху лайнера, у відбудові Титаніка бачить більше ніж просто черговий атракціон для туристів.
Після завершення будівництва корабель повторить маршрут попередника через Атлантичний океан. Утім, спочатку Титанік пропливе з Дубая у британське місто Саутгемптон, звідки потім і буде щотижня здійснювати свій класичний маршрут до Нью-Йорка.
https://youtu.be/OXdXKRqoh4U[:]