Тереза Мей розповіла, як знімає стрес після роботи

Як розслабитися прем’єр-міністру після тяжкої та відповідальної роботи? Свої таємниці розповіла Тереза Мей. Глава уряду Великої Британії побувала на одній з фабрик англійського містечка НьюкАсл. Виявляється, у світових лідерів зі звичайними людьми набагато більше спільного, ніж вважається.

 ТЕРЕЗА МЕЙ – ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ:
” Мені подобається гуляти. Ми з чоловіком насолоджуємося прогулянками, коли це можливо, у вихідні. Також я люблю готувати їжу. У цієї справи подвійна користь: можна не тільки куховарити, але й потім це з’їсти. У мене більше ста п’ятидесяти кулінарних книжОк. І на кухні я проводжу багато часу”.

Також, за словами прем’єрки, вона полюбляє дивитися серіали. А улюблений – американський – “Морська поліція: Спецпідрозділ”. Загалом, Тереза Мей сподівається, – найкраще у відносинах між Лондоном та Вашингтоном – ще попереду.

ТЕРЕЗА МЕЙ – ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ:
“Особливі відносини між сполученим королівством і США існували багато років і будуть продовжувати існувати. Між нами – довга і міцна співпраця в оборонній галузі. У майбутньому ми плануємо укласти із США ще й гарну торгову угоду”.

Такі ж, за словами Мей, – вигідні договори – зараз у двосторонньому порядку Британія обговорює з Канадою, Австралією і Новою Зеландією.